Openingstijden ruitershop

Maandag

10:00 tot 18:00

Di t/m Vrijdag  10:00 tot 19:00
Zaterdag  09:00 tot 17:00

Adresgegevens

Bemelmans Ruitersport
Vaesrade 4
6361HH Nuth

Contactgegevens

Ruitershop  0031(0)455241972
Manege  0031(0)455241972
Mobiel  0031(0)622261743
Telegram APP https://t.me/Bemelmans
Gasterij  0031(0)622760230
Fax  0031(0)842203219
E-mail info@br4u.nl

www.instagram.com/bemelmansruitersport/

https://www.facebook.com/Bemelmans-Ruitersport-1424387091152358/

Bedrijfsgegevens

Kvk  14097095
BTW  NL819126627B01

 

Historie

Hoe is Manege Bemelmans ontstaan?

Harrie Bemelmans met Pirata van Sjir Habets de melkboer uit Hoensbroek. Op het CH te Hulsberg aan de Wissengracht, vrijheidsdressuur trok een groot publiek aan het was ook wel speciaal wat er toen allemaal mogelijk was met een paard.

Lees meer

ACTIVITEITEN 2021

 

Jou inschrijving is definitief als je inschrijfgeld overgemaakt is,  per bank nl69abna 0454 3137 56 tnv Bemelmans inzake Ponyclub ovv jou naam 

Inschrijfgeld € 10,-                 ( uitsluitend deelname van onze eigen manege & 10 deelnemers van buitenaf op persoonlijke uitnodiging)

2023 Dressuurwedstrijden

21 januri & 4 Maart 2023 ovb

aanvang steeds omstreeks 15.30u  we streven erna om om 18u klaar te zijn

 

Uitslagen wedstrijd 21 januari 2023

a.s. wedstrijd zaterdag 4 maart 2023

1e 100 220 Kyvara de waal Valencie 20
  100 212.5 Kyvara de waal Sunshine 20
1e 120 227 Ziba Souren mr Harvey Grey 29
1e 200 146.5 Sofia Lemmens Bowi 87
2e 200 144.5 Silke Falize2012 Dazzle 2 87
  200 141.5 Amy Erren2011 troy 87
  200 141.5 Tess Basten2012 goldy1 87
  200 140 Floor Amkreutz goldy1 87
  200 139 Chantae Sturmans2014 Speedy2 87
1e 220 144.5 Amee Cordewener2013 Dazzle1 87
1e 220 144.5 Yana van de Burg2011 Speedy 87
  220 137.5 Lone Sijstermans2012 Zipper 87
  220 131 Eva Minnen Ivanoh 87
1e 300 199.5 Chanu Wijssen Dazzle B
  300 198.5 Louisa Wijnen goldy1 B
  300 196.5 Amy Erren2011 Speedy1 B
1e 300 202 Emma Gurian Tommy B
  300 196 Chesney van Leeuwen Zipper B
1e 400 140.5 Sammy Jo Geraets Anna 87

 

Nog niet ingeschreven of door omstandigheden niet op de lijst app of mail even

Onze dank is groot ook wanneer je niet wil meedoen evt afmelden THXS

prijs groep punten UITSLAGEN 10 Dec. 2022   20
1e 120 155 Nea Franssen Blanchine 87
1e 100 210.5 Kyvara de Waal Valencio 20
  100 205 Demi Peters Kaya 20
  100 189 Fem Peters Maen 20
1e 200 150 Yana van de Burg2011 goldy1 87
2e 200 146.5 Amee Cordewener2013 Dazzle1 87
2e 200 146.5 Eva Minnen Speedy3 87
  200 146 Silke Falize2012 Dazzle 2 87
  200 138.5 Floor Amkreutz goldy1 87
  200 137.5 Sofia Lemmens Bowi 87
1e 220 145 Lone Sijstermans2012 Piochy2 87
  220 143.5 Chantae Sturmans2014 Speedy2 87
  220 139.5 Noa Van Dort2009 Ivanoh 87
  220 135.5 Tess Basten2012 goldy1 87
1e 300 213.5 Amy Erren2011 Speedy1 B
2e 300 209.5 Youri Zinken Piochy1 B
  300 178 Jolijn Echternach Ivanoh B
  300 191.5 Chesney van Leeuwen Zipper B
  300 204 Chanu Wijssen Dazzle B

 

Vragen of wensen mail OutdoorNuth@gmail.com geef op tijd alles door dan houden we de lijst actueel

 
Uitslagen 12 november 2022
       
    start nr naam deelnemer naam paard proef nr
1e 100 207.5 Fem Peters Maen 20
  100 185.5 Emma Gurian Tomboy 20
  100 197 Demi Peters Kaya 20
  100 184 Kimberley Knoben Ma Petit Fleur 20
1e 200 157 Lone Sijstermans2012 Piochy2 87
  200 148 Amee Cordewener2013 Dazzle1 87
  200 146 Sofia Lemmens Bowi 87
  200 144 Silke Falize2012 Dazzle 2 87
1e 220 153.5 Tess v Basten2012 goldy1 87
2e 220 148 Lizzy Meens Witje 87
  220 143 Noa Van Dort2009 Ivanoh 87
  220 140 Chantae Sturmans2014 Speedy2 87
  220 139 Yana van de Burg2011 Ivanoh 87
  300 199.5 Amy Erren2011 Speedy1 B
1e 300 207 Youri Zinken Piochy1 B
  300 184 Chesney van Leeuwen Bowi B
1e 400 219.5 Kyvara de Waal Valencio 20
  400 188.5 Sandra Dresia Mocca Magic 20
  400 206 Sabine Koch Eli Magic 20
           
     
Volgende wedstrijd 10 december 2022
 
PRIJSUITREIKING OM
      wedstrijden in 2023 21 januari 2023  
      telkens op zaterdag middag 4 maart 2023

 

We starten op vaste tijden, 7 minuten voor jou starttijd dient de volgende buiten de ring te stappen, losrijden 1/2 u van tevoren

Zoals we al jaren werken gelijk de andere zonder ringmeester maar geoon OP TIJD, SUCCES

Hier onder staan de uitslagen uit het verleden. Volgende wedstrijd inschrijven kan vanaf 13 november waarbij deelnemers uit een vorige wedstrijd voorrang hebben we werken met een maximaal aantal starts


       
     
evt afmelden geef tijdig door zo kunnen we tijden aanpassen
   
     
inschrijfgeld betalen per bank dan is je inschrijving definitief
   
     
nl69abna 0454 3137 56 tnv bemelmans inzake Ponyclub ovv jou naam
   
     
pony's mx 3 x inzetbaar bij meer starts vaker denk aan losrijtijd
   
 
punten
   UITSLAGEN 7 okt 2022   plaats
1 209 101 Demi Peters Kaya 1
2 203.5 102 Fem Peters Maen  
3 154 201 Chantae Sturmans2014 Speedy2 87
4 144 202 Yana van de Burg2011 Piochy1 87
5 145.5 203 Lone Sijstermans2012 Ivanoh1 87
6 147.5 204 Tess v Basten2012 goldy1 1
7 146.5 205 Amee Cordewener2013 Dazzle1 87
8 141.5 206 Floor Amkreutz2012 Goldy3 87
9 153.5 208 Amy Erren2011 Speedy1 87
10 152 210 lizzy Meens2012 Witje 2
11 146 210 Silke Falize2012 dazzle3 87
12 145 211 noa van Dort2009 Ivanoh2 87
13 206 300 Chesney v Leeuwen Zipper2 B
18 207 200 Gaya van Dort 2008 Goldy2 1
14 189.5 300 Sammy Franssen Zipper1 B
15 206 300 Youri Zinken Piochy2 B
16 215 300 Lowisa Wijsen Winnie 1
17 214 300 Emma Gurian Tomboy B
19 199 300 Chanou Wijsen dazzle2 B
      tijden onder voorbehoud   proef

 

De pony's zijn met 3 starts volgeboekt dus het kan wanneer er geen afmeldingen komen dat de pony's een 4e X ingeschreven worden. Dit hebben we nodig om voldoende tijd ertussen te hebben 

Ik hoor dat: Veel wedstrijd organisatie's kampen met dit punt, men wil wel wedstrijden rijden, even lekker opwarmen in de kantine prijs ophalen en zsm naar huis. Zo wordt het organiseren er niet leuker op, maar ontmoedigd om iets te organiseren, achteraf alles weer poetsen kost veel energie en het verteer wordt steeds minder. Sommige presteren het om de tuinset mee te nemen en bij mooi weer word bij de trailer gezellig borrelen. Wat men ermee doet mag men zelf weten, maar bij ons gaan we een oplossing bedenken'.

Nu met alleen mensen van stal hebben we: geen Parkeerwacht nodig geen uren de p-plaats schoon maken van de paardenstront die men uit de trailer veegt. 't is wat iets organiseren, nou wordt t mondkapjes opruimen Puff

In de 80er jaren hadden we dit al, entree geld Fl.5,- incl 4 consumpties en garderobe gratis. Dat waren tijden, 

Prijzen tijden zie startlijst wanneer uitgereikt en foto moment, tevens willen we een Open Kampioenschap organiseren op de laatste zaterdag van Maart

Overig Nieuws komt hieronder centraal te staan: uitslagen scrol naar beneden 

Deze zomer gaan we genieten van de buitenritten ons jeugd jumping in Koningsbosch  juli 2023 en wie weet wat we nog gaan aanbieden, lange zomerritten enz.

Uitslagen t.m. april 2022 vindt u hieronder


  evt afmelden geef tijdig door zo kunnen we tijden aanpassen
   

  inschrijfgeld betalen per bank ook van de vorige keren indien vergeten
   

  nl69abna 0454 3137 56 tnv bemelmans inzake Ponyclub ovv jou naam
   
   
UITSLAGEN 23 april 2022
     

       
1500 100 Sammy Franssen ovb 134.5  
1507 100 Chantae Sturmans Speedy 133.5  
1515 100 Amee Cordewener Dazzle 139 1e prijs
1522 100 Yana van de Burg Piochy 136  
1530 200 Lowisa Wijsen fury 159.5 1e prijs
1537 200 Youri Zinken Piochy 149.5 2e prijs
1545 200 Gaya van Dort goldy 144.5  
1552 200 Tess v Basten Goldy 143.5  
1600 200 Lone Sijstermans Ivanoh 135.5  
1607 200 Amy Erren Speedy 135.5  
1615 200 noa van Dort ivanoh 139  
1622 200 Sofia Lemmens Dazzle 137  
1630 300 Chanou Wijsen Dazzle 217 1e prijs
1637 300 Jolijn Marx Ivanoh 188  
1645 700 Demi Peters Kaya 195.5 1e prijs
1652 700 Fem Peters Flo 190.5

 

0 Uitslagen  29 jan 2022
100 Youri Zinken ovb Zipper 87 137.5 1e plaats
100 Chesney van Leeuwen Goldy 87 136.5 2e plaats
100 Yri Caroeschka 87 131.5
100 Sammy Franssen Zipper 87 129.5
100 Tess v Basten Goldy 87 136
100 Noa van Dort Ivanoh 87 131
100 Amee Cordewener Dazzle 87 131
100 Chantae Sturmans Speedy 87 131
200 Gaya van Dort Goldy 87 151.5 1e plaats
200 Noa Abels Dazzle 87 149.5 2e plaats
200 Amy Erren Speedy 87 143.5
200 Dylini Sijstermans Zipper 87 140.5
200 Lone Sijstermans Speedy 87 138.5
200 Lizzy Meens Witje 87 143
200 Sofia Lemmens Dazzle 87 141
300 Emma Gurian Piochy 5 203.5 1e plaats
300 Lowisa Wijsen Ivanoh 5 195.5
300 Jolijn Marx Ivanoh 5 183
700 Rocca Roberts Vitano 11 197 1e plaats
700 Rocca Roberts Lord 5 195
700 Anne vd Weijden Zaina 5 190
1 uitslagen 27.11.2021      
2 Jolijn Marx Ivanoh 146  
3 Dylini Sijstermans Piochy 145  
4 Sofia Lemmens Dazzle 149.5 2e prijs
5 Nora Lemmens Speedy 141.5  
6 Gaya van Dort Goldy 144  
7 Lizzy Meens Witje 149.5 2e prijs
8 Noa van Dort Ivanoh 143.5  
9 Youri Zinken ovb Piochy 140  
10 Chantae Sturmans Speedy 143  
11 Noa Abels dazzle 153.5 1e prijs
12 Anne vd Weijden Ziana 215.5  
13 Lowisa Wijsen Ivanoh 205  
14 Emma Gurian Piochy 221 1e prijs
 
inschrijven per mail naar outdoornuth@gmail.com
 vanaf 27 dec 2021  

       
starttijd   30 okt. 2021   losrijtijd kleine hal  
1630   Amy Erren Speedy 2e 144.5
1637   Sofia Lemmens Dazzle 1e 146.5
1645   Sammy Franssen Zipper 1615 137
1700   Lone Sijstermans Speedy 2e 141
1707   Noa Abels Dazzle 1637 136
1715   Anne vd Weijde Ziana 1645 194.5
1730   Youri Zinken Zipper 1700  
1737   Emma Gurian Piochy 1e 194
1745   Lowisa Wijsen Speedy 1e 134.5
st        

 

 
dressuur training    7 november 2020 aanvangtijden ovb
  eigen voorlezer max 1 begeleider geen toeschouwers
14.52
Rocca
Lord proef 5 187.5
1500 Lowisa zipper 1 211
1507 Leonie goldy 4 dns
1515 Amy speedy 1 219
1522 Jolijn Ivano 1 214.75
1530 Lizzy Witje 1 221
1537 Emma Piochy 4 218.5

1545

1552

1600

1607

Ankie

Bo

Rocca

Shania

Dazzle

Beach Boy

Vitano

5           202

knhs 5    207

knhs 5  211.5

knhs 5    211

Zaterdag 10 oktober 2020dressuur TRAINING

starttijd     losrijtijd Proef & punten  
1500 leonie goldy 1430 D2 / 206  
1507 amy speedy 1437 D1 / 202.25  
1515 lizzy witje 1445 D1 / 198.5  
1522 Lowisa zipper 1452 D1 / 195.5  
1530 Dilini Piochy 1507 D1 / 210 1e
1537 cloe goldy 1515 D1 / 204.25 2e
1545 bo baech boy 1522 3 / 214.5  
1552 linne dazzle 1530 D5 / 208.5 1e
1600 shania ivano 1537 3 / 225.5 1e
1607 emma piochy 1545 D5 / 221.75  
1615 rocca vitano 1552 7 / 201.5

Bekijk op deze link de proeven welke wij rijden   https://www.bemelmansnooitvangehoord.nl/evenementen.html   

   
UITSLAGEN 7 maart 2020
     
100 1 Dilini Sijstermans Zipper 3 192
100 2 Lotte Brouwer Dazzle 2e 196.5
100 3 Leonie Wening Golden Light 1e 203.5
100 4 Linda Engelen Juanes 6 188.5
100 5 Valentina Dahmen ET 7 185.5
100 6 Veroniek Engelen Zipper 4 191.5
100 7 Gaya van Dort Golden Light 5 190.5
300 8 Ankie Vos dazzle 3 193
300 9 Emma Gurian Piochy 1e 200.5
300 10 Esther Coppers Juanes 6 188
300 11 Audrey Bremen Zipper 4 192
300 12 Linne van Dael L Dazzle 5 190.5
400 13 Scot Aelmans Gotcha 2e 194.5
600 20 Rocca Roberts AJ's Vitano 4 179
600 22 Shania Funky 2e 189
700 22
Volgende wedstrijd 4 april 2020 Finale
     
600 23 Sofie Romberg Frits 1e 193.5
600 24 Felien Jongmans Emelie 3 183.5
600 25 Floor Visser Lando 2e 189
600 26 Milan Vulhop Dylano de Peru 5 175
  27 Gwen Aelmans Jecks 1e 191.5
700 31 Cira Beulen Cherie 3 177
700 32 Lindy Palmen Botango DC 2 180
700 33 Daphne Funken Silouette   HC194
700 44
Volgende wedstrijd 4 april 2020 Finale
   

 

Succes

   
UITSLAGN Zaterdag
 
25 januari
100 1 Gaya van Dort a Golden Light 1
100 2 Lotte Brouwer Dazzle 2
100 5 Leonie Wening Golden Light 3
100 3 Dilini Sijstermans Zipper 4
100 4 Amy Erren CD 5
300 10 Linne van Dael L Dazzle 1
300 8 Emma Gurian Piochy 2
300 12 Lisa Vusscher Carouschka 2
300 7 Audrey Bremen Zipper 3
300 6 Ankie Vos dazzle 4
300 9 Esther Coppers Juanes 5
400 11 Scot Aelmans Gotcha 1
400 13 Deborah Vusscher Avanti 3
600 18 Sofie Romberg Frits 1
600 17 Floor Visser Lando 2
600 21 Luke Houben Tomboy 3
600 16 Felien Jongmans Emelie 4
600 19 Imke Stassen Nouschka 5
600 15 Shania Ivano HS 6
600 20 Bo Voragen Beach Boy 7
600 14 Imke Stassen Dreamboy 8
700 25 Lindy Palmen Botango DC 1
700 22 Gwen Aelmans Jecks 2
700 24 Anne van de weijden Zaina 4
700 23
Joyce Strolenberg
  x
700 26 Cira Beulen Cherie x
799 27 Marly van Bree Fiberbaby 2

 

0 0 UITSLAGEN 28 Dec 2019 proef  
100 1 Leonie Wening Golden Light 2e 206.75
100 2 Estelle Strouken Dazzle   afwezig
100 3 Dilini Sijstermans Zipper   199
100 4 Lizzy Meens Witje   199.75
100 5 Amy Erren CD   201.75
100 6 Gaya van Dort a Golden Light 1e 216.5
300 7 Linne van Dael L Dazzle   206.5
300 8 Esther Coppers Juanes   200.5
300 9 Emma Gurian Piochy 2e 208.5
300 10 Lisa Vusscher Carouschka   202
300 11 Ankie Vos dazzle 1e 211.75
400 12 Scot Aelmans Gotcha 1e 213.5
400 13 Deborah Vusscher Avanti   178
600 14 Rocca Roberts AJ's Vitano   198
600 15 Shania Ivano HS   197.5
600 16 Felien Jongmans Emelie   204.5
600 17 Luke Houben Tomboy 1e 209.5
700 18 Shundean van der Heijden Il Nero   196.5
400 19 Gwen Aelmans Jecks   192
700 20 Cira Beulen Cherie 1e 209
700 21 Nykita Raymakers Honny   178.5
700 22 Shundean van der Heijden Sania's Shaii   170.5
700 23 Sanya Drinjakovic Il Nero 2e 201.5

 

Uitslagen afgelopen wedstrijden hieronder

0 0 Uitslagen 30 Nov 2019 punten/ prijs  
100 6 Gaya van Dort a Golden Light 1 220.5
100 2 Leonie Wening Golden Light 2 202.5
100 5 Dilini Sijstermans Zipper 3 200
100 3 Lotte Brouwer Dazzle 4 192.75
100 4 Amy Erren CD 5 184.5
300 17 Linne van Dael L Dazzle 1 212.5
300 16 Esther Coppers Piochy 2 212
300 14 Audrey Bremen Zipper 3 211
300 15 Lisa Vusscher Carouschka 4 205
300 11 Emma Gurian Piochy 5 204.75
300 12 Ankie Vos dazzle 6 195.75
300 13 Naomie de Weerd Gotcha 7 182.75
400 22 Gwen Aelmans Jecks 1 228.5
400 23 Scot Aelmans Gotcha 2 203.25
400 21 Deborah Vusscher Avanti 3 189
600 35 Sofie Romberg Frits 1 202.5
600 34 Floor Visser Lando 2 200.5
600 30 Rocca Roberts AJ's Vitano 3 198.5
600 32 Shania Be Roemer HS 4 192.5
600 36 Luke Houben Tomboy 4 192.5
600 33 Felien Jongmans Emelie 5 190
600 31 Bo Vorage Beach Boy 6 172
700 42 Cira Beulen Cherie 1 196.5
700 41 Nykita Raymakers Honny 2 185.5

       

 

Bet 0  
Uitslagen 26 okt 2019
  punten
12 100 D3 Gaya van Dort a Golden Light 1
  100 D3 Lotte Brouwer Dazzle 2
10 100 D3 Leonie Wening Golden Light 3
10 100 D3 Dilini Sijstermans Zipper 4
8 100 D3 Lizzy Meens Witje 5
12 100 D3 Amy Erren Speedy 6
12 300 D7 Lisa Vusscher Carouschka 1
  300 D7 Esther Coppers Piochy 2
10 300 D7 Emma Gurian Piochy 3
10 300 D7 Amber Gerits Piochy 4
10 300 D7 Linne van Dael L Dazzle 5
12 300 D7 Ankie Vos dazzle 6
10 300 D7 Naomie de Weerd Gotcha 7
12 400 D9 Deborah Vusscher Avanti 1
j 400 D9 Scot Aelmans Gotcha 2
j 400 D9 Gwen Aelmans Jecks 3
10 600 5 Floor Visser Lando 1
10 600 5 Felien Jongmans Emelie 2
j 600 5 Shania Be Roemer HS 3
8 600 5 Bo Vorage Beach Boy 4
j 600 7 Rocca Roberts AJ's Vitano 5
10 600 5 Sofie Romberg Frits 6
10 600 5 Zoë Verbruggen Nesse maggie may 7
10 700 5 Shundean van der Heijden Il Nero hc
j 700 5 Nykita Raymakers Honny hc
10 700 7 Sanya Drinjakovic Il Nero hc
10 700 5 Shundean van der Heijden Sania's Shaii 1
     
plaatsen en kampioenschapspunten
  punt
Bet    
Uitslagen 28 september 2019
  punten
10 10 1e Lizzy Meens Witje 1
10 100 1e Bridged Ritzen Carouschka 1
12 100 2e Leonie Wening Golden Light 2
12 100   Dilini Sijstermans Zipper 3
12 100   Gaya van Dort Golden Light 4
33Lv 100   Lotte Brouwer Dazzle 5
10 300 1e Lisa Vusscher Carouschka 1
10 300 2e Naomie de Weerd Gotcha 2
10 300   Linne van Dael L Dazzle 3
8 300   Ankie Vos piochy 4
12 300   Emma Gurian Piochy 5
45L 300   Ester Coppers Piochy 6
12 300   Amber Gerits Dazzle 7
8 600 1e Luke Houben Tomboy 1
  600 2e Rocca Roberts AJ's Vitano 2
10 600   Felien Jongmans Emelie 3
  600   Shania Be Roemer HS 4
33Lv 600   Bo Vorage Beach Boy 5
10 600   Sofie Romberg Frits 6
168L 700 1e Gwen Aelmans Jecks 1
168L 700   Scot Aelmans Gotcha 2
10 700   Deborah Vusscher Avanti 3
j 900 1e Nykita Raymakers Honny 1
  900   Michelle Vranken Sambuca 2
           
algemeen
   
            klassem    
dag prijs groep FINALE wedstrijd 30 Maart . 2019   punten ak p punt tot pu  
1e 200 Jaylee Verbruggen Dazzle 146 2 6 8 goud
3e 200 Linne van Dael Dazzle 143 10 6 16 zilver
  200 Ankie Vos Golden Light 142.5 12 6 18 brons
  200 Bo Voragen Beach boy 143.5 8 10 18  
2e 200 Amber Gerits Piochy 145 6 12 18  
  200 Audrey Bremen Dazzle 142 14 5 19  
  200 jolie Knippenberg golden light 141.5 16 4 20  
1e 100 Gaya van Dort Golden Light 145.5 4 17 21  
2e 100 Lieve Brandsma Speedy 145.5 4 19 23  
  200 Bridget Ritzen Carouschka 142 14 12 26  
  100 Luk Hendrix Juanes 143 10 17 27  
  200 Esther Coppers juanes 140.5 20 12 32  
  100 Eli Brandsma Carouschka 142.5 12 21 33  
  100 Lotte Brouwer Dazzle 141 18 16 34  
  100 Jolijn Marx Speedy 138 24 20 44  
3 100 Emma Gurian Zipper 140 22 23 45  
9 100 Leonie Wening Zipper 141 18 211 ns  
1e 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 207 2 3 5 goud
2e 300 Shania Mojito 206.5 4 8 12 zilver
  300 Felien Jongmans Emily 206 6 15 21 brons
  300 Kyvara de Waal Plopje 197 12 11 23  
  300 Luke Houben Tomboy 200 10 106 ns  
  300 Danischa Evers Miss Pefection 203 8 205 ns  
  700 Ester Lanters Avanti 206.5 6 3 9 goud
2e 700 Gwen Aelmans Jecks 208.5 4 6 10 brons
1e 700 Dylinda de Jong Zipper 216 2 8 10 zilver
  700 Scott Aelmans Gotcha 201 10 15 25  
  700 Lisa Vusscher Carouschka 202.5 8 108 ns  
  700 Chanya Hendrix Dazzle 196.5 12 112 ns  
  800 Kelly Cempel Valencia 215 4 3 7 goud
  800 Mirjam Rienstra Rufus 198 8 103 ns  
  800 Sofie Romberg El Loco Bonito 215 4 201 ns  
1e 800 Bregje Stam Piona Z 220.5 2 203 ns  
  800 Deborah Vusscher Avanti 205.5 6   ns  
2e 900 Dyanne Caubo Centino L2 220 2 3 5 goud

 

 

  VUitslagen      
  Schrijf in voor 20 Maart Vol = VOL      
groep Uitslagen 23.2.2019   prijs punten
200 Lotte Brouwer Dazzle 87 127
200 Bo Voragen golden light 87 136
100 Bridget Ritzen Carouschka 87 132
100 Jolijn Marx Speedy 87 134
200 Audrey Bremen Dazzle 2e pr 137
200 jolie Knippenberg golden light 1e pr 138
100 Emma Gurian Zipper 87 132
200 Amber Gerits Piochy 87 137
200 Jaylee Verbruggen Dazzle 87 136
100 Gaya van Dort Golden Light 2e pr 136
100 Lieve Brandsma Speedy 87 133
100 Eli Brandsma Zipper 87 133
100 Esther Coppers juanes 1e pr 137
200 Linne van Dael Dazzle 2e pr 137
200 Ankie Vos Golden Light 87 134
700 Scott Aelmans Gotcha 5 186
700 Stefanie de Haas Carlton 5 183
700 Gwen Aelmans Jecks   188
700 Ester Lanters Avanti 2e pr 193.5
700 Tygo Dols Uppie 3e pr 189
700 Demi Oosting Gotcha 5 183.5
700 Lisa Vusscher Carouschka 1e pr 195.5
700 Dylinda de Jong Zipper 5 178.5
  Chanya Hendrix Dazzle 5 178.5
300 Kyvara de Waal Sunshine 5 187
300 Shania Mojito 3e 200
300 Luke Houben Tomboy 2e pr 211
300 Felien Jongmans Emily 5 192
300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 1e pr 211.5
300 Kyvara de Waal Plopje 5 193
900 Dyanne Caubo Centino L2 1e pr 200.5
900 Joëlle de Pruyssenaere Golden bon aparte L1 7 0
900 Gebin Meels Verdi 7 198.5
800 Nykita Raymakers Honny 5 0
800 Demi Rog Difny 2e pr 201.5
800 Bregje Stam Piona Z 5 198.5
800 Kelly Cempel Valencia 1e pr 203
800 Janneke Houben Moon   169
800 Nena Hiddink Fuego   184.5
800 Nykita Raymakers Nivky v Tenesschen 5 dns
800 Jennifer van Bree Baby 5 193.5


Uitslagen 26 januari 2019 zaterdag aanvang 17u +/-

  Volgende wedstrijd 23 febr. 2019      
  Schrijf in voor 20 februari Vol = VOL      
 
zijn er nog deelnemers welke willen meedoen mail zsm
    starttijd
700 Lisa Vusscher Carlton 5 181
700 Gwen Aelmans Jecks 5 196
700 Ester Lanters Avanti 5 193
700 Scott Aelmans Gotcha 5 194
300 Kyvara de Waal Sunshine 5 182
300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 1e 215
300 Bregje Stam Miss perfection 5 203
700 Dylinda de Jong Zipper 5 199
700 Shirley Bremen Carlton 2e 200
700 Tygo Dols Uppie 1e 201
300 Felien Jongmans Emily 2e 207
300 Shania Mojito 5 205
300 Luke Houben Tomboy 5 204
300 Danisha Evers Jack Sparrows 5 184
100 Jolijn Marx Speedy 87 141.5
100 Naomi de Weerd zipper 87 137.5
100 Emma Gurian Zipper 87 137.5
100 Esther Coppers juanes 87 138.5
100 Gaya van Dort Golden Light 87 139.5
100 Lotte Brouwer Dazzle 2e 141.5
100 Linne van Dael Dazzle 1e 144.5
200 Luk Hendrix Juanes 87 134
200 Bridget Ritzen Juanes 87 137.5
200 Amber Gerits Piochy 87 140.5
200 Jaylee Verbruggen Dazzle 87 141.5
200 Bo Voragen golden light 87 142
200 Audrey Bremen Dazzle 87 142
200 jolie Knippenberg golden light 2e 142.5
200 Ankie Vos Golden Light 1e 143
800 Moniek Evers Piona Z 5 183
800 Nykita Raymakers Honny 5 174.5
800 Kelly Cempel Valencia 1e 188
900 Daphne Waasdorp Delia 7 182
900 Dyanne Caubo Centino L2 1e 190.5
900 Estelle v Breugel Villeroy 19 173

 

Uitslagen 29 december a.s.  Volgende wedstrijd 26 januari 2019

    Uitslagen 29 dec 2018    
  100 Eli Brandsma Juanes 137
  100 Gaya van Dort Golden Light 136
  200 Linne van Dael Dazzle 140
  100 Emma Gurian Zipper 134
  200 jolie Knippenberg golden light 141
  100 Lotte Brouwer Dazzle 142
  200 Lieve Brandsma Speedy 138
2e 200 Luk Hendrix Juanes 141.5
2e 100 Bo Voragen golden light 150
1e 200 Jaylee Verbruggen Dazzle 152
1e 100 Bridget Ritzen Piochy 158
  100 Esther Coppers juanes 141.5
  300 Danisha Evers Jack Sparrows 193
  300 Shania Mojito 206
1e 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 215
  700 Dylinda de Jong Zipper 195
  700 Chanya Hendrix Carlton 194
  700 Scott Aelmans Gotcha 192
1e 700 Ester Lanters Avanti 206
2e 700 Gwen Aelmans Jecks 201
  800 Cezanné Hekkert Boyke 206
  800 Nykita Ramakers Honny 213
1e 800 Monique Evers Piona Z 226
  800 Kelly Cempel Valencia 224
         

 

klassementspunten prijs groepnr 24 November 2018 uitslagen dagpu
12   100 Jolijn Marc Speedy 124
11   100 Leonie Wening Zipper 124.5
10   100 Bridget Ritzen Piochy 126.5
9   100 Emma Gurian Juanes 127
9   200 Esther Coppers juanes 127
8   200 Bo Voragen Beach Boy 131.5
7   100 Gaya van Dort Golden Light 132
6 2e 100 Luk Hendrix Juanes 133
5   200 Emma Nuij Juanes 134
4   200 Jaylee Verbruggen Dazzle 135
4   200 Audrey Bremen Dazzle 135
3 2e 200 Linne van Dael Dazzle 136.5
2 1e 100 jolie Knippenberg golden light 137
1 1e 200 Ankie Vos golden light 137.5
3   300 Shania Funky 185.5
2   300 Lynn Hollands Jumbo 187.5
1 1e 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 198.5
6   700 Jolie Baervelt Beach Boy 173
5   700 Scott Aelmans Gotcha 179
4   700 Stefanie de Haas Avanti 184.5
3   700 Dylinda de Jong Undercover 185.5
2 2e 700 Gwen Aelmans Jecks 192.5
1 1e 700 Ester Lanters Avanti 194
3   800 Mirjam Rienstra Rufus 186
2   800 Nykita Ramakers Honny 196
1 1e 800 Kelly Cempel Valencia 200
3   900 Dyanne Caubo Centino L2 189.5
2   900 Joëlle de Pruyssenaere Golden bon aparte L1 191.5
1 1e 900 Estelle v Breugel Villeroy 192
           
klassementspunten prijs groepnr uitslagen oktober 2018   dagpu
  0 groep deelnemer paard/pony proef
12   100 Iris Verkissen Goldenlight 129
11   100 Femke Dezaire Piochy 137.5
11   100 Gaya van Dort Golden Light 137.5
10   100 Lotte Brouwers Dazzle 139
9   200 Eli Brandsma Juanes 140.5
8   100 Joyce Dezaire Piochy 141
8   100 Emma Gurian Juanes 141
7   200 jolie Knippenberg golden light 141.5
6   100 Bridget Ritzen Carouschka 142.5
6   100 Luk Hendrix Juanes 142.5
6   200 Lieve Brandsma Speedy 142.5
5   200 Esther Coppers juanes 143.5
4   200 Ankie Vos golden light 145
3 2e 100 Linne van Dael Dazzle 145.5
3 2e 100 Bo Voragen Beach Boy 145.5
2 2e 200 Amber Gerits Piochy 146
1 1e 100 Jaylee Verbruggen Dazzle 147.5
1 1e 200 Audrey Bremen Dazzle 147.5
9   300 Senna Aussems Nellie 179
8   300 Felien Jongmans Emily 179.5
7   300 Lynn Hollands Jumbo 188
6   300 Shania Funky 191
5   300 Lara Smeets Sky 191.5
4   300 Zoë libotte Binky 194.5
3   300 Zara Driessen Xena 195.5
2 2e 300 Kyvara de Waal Plopje 196
1 1e 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 201.5
6   700 Scott Aelmans Govert 178.5
5   700 Ester Lanters Avanti 182
4   700 Stefanie de Haas Carouschka 186.5
3   700 Dylinda de Jong Carouschka 186.5
2 2e 700 Gwen Aelmans Jecks 187
1 1e 700 Jolie Baervelt Beach Boy 193
4   800 Michelle Vranken Ileva 159
3   800 Mirjam Rienstra Rufus 194
2   800 Eline Romberg El Loco Benito 202.5
1 1e 800 Sofie Romberg El Loco Bonito 217.5
2   900 Joëlle de Pruyssenaere Golden bon aparte L1 192.5
1 1e 900 Dyanne Caubo Centino L2 205.5
           
klassementspunten prijs groepnr
uitslagen september 2018
  dagpu
13   100 Emma Gurian Juanes 118.5
12   200 Esther Coppers Jecks 121
11   100 Jolijn Marx Speedy 122.5
10   100 Bo Voragen Beach Boy 124
9   100 Lotte Brouwers Dazzle 125.5
9   100 Gaya van Dort Golden Light 125.5
9   200 Lieve Brandsma Speedy 125.5
8   100 Linne van Dael Dazzle 126
7   200 Eli Brandsma Juanes 126.5
6 2e 100 Jaylee Verbruggen Dazzle 129
5 1e 100 Bridget Ritzen Piochy 131
4   200 Amber Gerits Piochy 131.5
3   200 Ankie Vos golden light 132.5
2 2e 200 Audrey Bremen Dazzle 137.5
1 1e 200 jolie Knippenberg golden light 139.5
6   300 Kyvara de Waal Sunshine 172
5   300 Kyvara de Waal Plopje 179
4   300 Shania Funky 181.5
3   300 Imke Stassen Nouska 186
2 2e 300 Imke Stassen Dreamboy 192
1 1e 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 209
2   500 Cézanne Hekkert Black Gammon L2 198.5
1 1e 500 Dyanne Caubo Centino L2 207
5   700 Scott Aelmans Govert 181.5
4   700 Stefanie de Haas Zino 182
3   700 Gwen Aelmans Jecks 185
2 2e 700 Dylinda de Jong Carouschka 186
1 1e 700 Ester Lanters Avanti 189
4   800 Michelle Vranken Ileva 169
3   800 Sterre Kunowski Caine 176.5
2   800 Nikita Raymakers Honny 183
1 1e 800 Joëlle de Pruyssenaere Golden bon aparte 204.5

Uitslagen 29 september 2018

  proef        
2e 3 300 Imke Stassen Dreamboy 192
1e 3 300 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 209
1e   500 Dyanne Caubo Centino L2 207
18 3 300 Imke Stassen Nouska 186
17 3 300 Kyvara de Waal Plopje 179
16   500 Cézanne Hekkert Black Gammon L2 198.5
14 3 300 Shania Funky 181.5
11 3 300 Kyvara de Waal Sunshine 172
2e 87 100 Jaylee Verbruggen Dazzle 129
1e 87 100 Bridget Ritzen Piochy 131
34 87 100 Jolijn Marx Speedy 122.5
33 87 100 Emma Gurian Juanes 118.5
31 87 100 Lotte Brouwers Dazzle 125.5
25 87 100 Bo Voragen Beach Boy 124
22 87 100 Gaya van Dort Golden Light 125.5
21 87 100 Linne van Dael Dazzle 126
2e 87 200 Audrey Bremen Dazzle 137.5
1e 87 200 jolie Knippenberg golden light 139.5
30 87 200 Esther Coppers Jecks 121
28 87 200 Lieve Brandsma Speedy 125.5
28 87 200 Amber Gerits Piochy 131.5
27 87 200 Ankie Vos golden light 132.5
23 87 200 Eli Brandsma Juanes 126.5
2e 3 700 Dylinda de Jong Carouschka 186
1e 3 700 Ester Lanters Avanti 189
84 3 700 Stefanie de Haas Zino 182
83 3 700 Scott Aelmans Govert 181.5
82 3 700 Gwen Aelmans Jecks 185
1e 3 800 Joëlle de Pruyssenaere Golden bon aparte 204.5
74 3 800 Nikita Raymakers Honny 183
73 3 800 Sterre Kunowski Caine 176.5
72 3 800 Michelle Vranken Ileva 169

 

Kijk ook een naar onderstaande link

http://www.bemelmansnooitvangehoord.nl/EVENEMENTEN

Doelstelling van deze Tryout dressuur is het oefenen en trainen van jonge combinaties zodat deze een goede voor bereiding hebben op de officiële wedstrijden, nieuwe combinaties te laten proeven aan wedstrijdsfeer zodat men doorstroomt naar onze vereniging en gaat deelnemen aan KNHS wedstrijden. Onze bestaande wedstrijd ruiters optimaal voor te bereiden aan de volgende wedstrijd. Veel succes en kom elke laatste weekend naar onze Tryout zodat onze clubkas op peil blijft.

Zonder jullie steun kunnen wij niets betekenen voor de aankomende jeugd. Bedankt

 

Outdoor Nuth wederom geslaagd, ook in 2019 weer op de agenda

Vrijwilligers BEDANKT

Zonder deze mensen is het niet mogelijk:

- Vrijwilligers, DENK AAN 13Juli a.s. VRIJWILLIGERS AVOND, opgeven ivm bestellen barbeque via FB of mail OutdoorNuth@gmail.com

- De harde kern ( hopen dat we ons team kunnen uitbreiden0

- Een Official Team met toppers ( men vond het warm, maar wat te denken van deze groep in de auto)

- Bert Andriaens welke het programma kleur gaf

- Parkeer Team ( de harde kern ) ondersteund door de plaatselijke Schutterij St. Martinus, Succes op het OLS

- Deelnemers welke ons steunden, ook wij steunen jullie volgende evenement. Mensen die er niet bij zijn geweest begrijpen nog niet dat wij elkaar sterker maken door samenwerking. Zuid Limburg heeft ons allen nodig.

- Sponsoren, zonder de Gemeente Nuth, SEN en al die kleine bijdrge's welke voor ons van GROTE betekenis zijn

- Outdoor Nuth 2019 zullen wij jullie weer verrassen.

- Met 222 aanmeldingen hebben wij 219 start gerealiseerd

- +/- 1820 vrijwilligers uren in kaart brengt hoeveel mensen wij nodig hebben

- 3 deelnemers welke geen 2 ronde gereden hebben

- de druk bij organiseren groot is, meer sponsoren ophalen, veel werkdruk op de dag zelf.

- minder leuke vragen horen erbij, als we maar 1 rubriek laten springen kost minder werk, minder sponsor geld, en misschien dat de wegblijvers dan volgend jaar zeggen we gaan toch naar Outdoor Nuth

- door enkele afmeldingen, hebben wij bij de dressuur 100% van de reserves kunnen laten rijden

- Wij hebben weer geleerd dat alleen kwaliteit onze kansen zal vergroten

Extra prijzen zullen wij iedereen persoonlijk over informeren  Maar de AGV kwam ons koud op het dank, we hebben ons met de startlijsten nergens iets van aangetrokken. Echter de uitslagen is een ander verhaal zeker voor mensen die lager staan. Wij respecteren u reactie, volgend jaar komt in de algemene voorwaarden dat wij foto materiaal enz mogen gebruiken voor promotie activiteiten. Verdere uitslagen komen in de Krant dan is het hun verantwoordelijkheid.

Ziet u ergens iets staan waar u het niet mee eens bent Mail OutdoorNuth@gmail.com en wij doen wat in onze macht staat.


- Algemeen Klassement pony's over 2 rubrieken, komen in aanmerkijng voor de extra prijs

- De TOP 3 over de 3 paarden rubrieken 3 extra winnars in het zonnetje wie de Jeugd heeft heeft de Toekomst

30 Juni 2018 Springen ten TOP in Nuth, waarbij de jeugd voorop zal staan, uitbreiding naar Jeugdrubrieken voor paarden is een upgrade van onze Outdoor Nuth 2018

Ook in het indoorseizoen maandelijkse wedstrijden.

Kan je onverwacht niet meld je tijdig af dan kan evt nog een reserve starten, sinds kort werken wij ermee dat het inschrijfgeld vooraf betaald moet worden

  • de drempel tot afmelden wordt zo lager
  • wij jury leden boeken ruim op voorhand deze kunnen we niet afzeggen omdat er te veel mensen afmelden
  • er soms nog graag mensen willen inschrijven maar wij zitten vol ( deze wordt een startplaats ontnomen
  • navenant plannen wij mensen in en zo kunnen we nog meer op noemen

Daarom schrijf in als je ook wil komen doe dit op tijd voor onze planning maar ook om telleurstelling te voorkomen want er komt een moment dat de lijst vol is.

In de prijsuitreiking maken wij bewuste keuze in de verdeling, Paarden / pony's van onze stal rijden in een andere groep als paarden en pony's welke niet op onze manege staan zover dit mogelijk is, hiermee voorkomen wij dat mensen zeggen dat zal wel ............  Ook al zou dit niet nodig hoeven te zijn.

50 jaar Manege Vaesrade & PSV Nuth

Elke 5 jaar Jubileum in 2017 bijzonder jaar met 50 jaar Manege Vaesrade en LRV PC Nuth, we verwachten het een en ander zeker na de laaste 3 jubileum jaren.

Verbind de jeugd met de Springsport als Thema 24 & 25 juni 2017