Openingstijden ruitershop

Maandag  10:00 tot 18:00
Di t/m Vrijdag  10:00 tot 19:00
Zaterdag  10:00 tot 17:00

Let op gewijzigde tijden, 0622261743 bellen als je nog graag op de oude tijden wil komen.

Adresgegevens

Bemelmans Ruitersport
Vaesrade 4
6361HH Nuth

Contactgegevens

Ruitershop  0031(0)455241545
Manege  0031(0)455241972
Mobiel  0031(0)622261743
Fax  0031(0)842203219
Gasterij  0031(0)622760230
   
E-mail info@br4u.nl

Bedrijfsgegevens

Kvk  14097095
BTW  NL819126627B01

Historie

Hoe is Manege Bemelmans ontstaan?

Harrie Bemelmans met Pirata van Sjir Habets de melkboer uit Hoensbroek. Op het CH te Hulsberg aan de Wissengracht, vrijheidsdressuur trok een groot publiek aan het was ook wel speciaal wat er toen allemaal mogelijk was met een paard.

Lees meer

Tijdschema Outdoor Nuth ovb 29 & 30 juni 2018

Het programma OVB het kan zomaar zijn dat wij met de pony's klassen M/Z en ZZ starten gelijk 2017: 

Springen Klasse Zaterdag 30 juni 2018    
Pony's ABCDE ( B ) Klassiek met barrage Selectie Kring Zuid Limburg  
  ABCDE ( B ) 2 fasen special    
  ABCDE ( L ) 2 fasen special    
  ABCDE ( L ) Parcours over 2 manches    
  CDE ( M , Z, ZZ ) 2 fasen special    
  CDE ( M , Z, ZZ ) Parcours over 2 manches    

 

Springen voor deelnemers onder de 25 jaar   29 juni 2018
Paarden 1.00 m maximaal 35 starts Avond wedstrijd
  1.10 m maximaal 30 starts start vermoedlijk om 17.00u
  1.20 m maximaal 25 starts Avond wedstrijd

Pony's Selectie wedstrijd voor de Kring Zuid Limburg Dressuur alsook Springen de 1 na laatste selectie hou hiermee rekening wanneer je naar een hogere klasse promoveerd ( minimaal 3 selecties in deze klasse)

Dressuur Pony's Vrijdag 29 juni 2018
B, L1,L2, ABCDE Avondprogramma
M1,M2,Z1,Z2 CDE aanvang 18.00u

 

Extra Prijzen voor de beste deelnemers:

- Per Ring

- Algemeen Klassement pony's over 2 rubrieken

- De TOP 3 over de 3 paarden rubrieken wie de Jeugd heeft heeft de Toekomst

30 Juni 2018 Springen ten TOP in Nuth, waarbij de jeugd voorop zal staan, uitbreiding naar Jeugdrubrieken voor paarden is een upgrade van onze Outdoor Nuth 2018

uitslagen 24 maart 2018

  deelnemer pony/paard proef dagpu kl pu a.k. tot.  
100 Emma Gurian Juanes 87 125 20 nvt    
100 Bo Voragen Speedy 87 128 18 10 28  
100 Jolijn Marx Speedy 87 128 18 nvt    
100 Ester Coppens Juanes 87 129.5 16 6 22  
100 Gaya van Dort Juanes 87 130.5 14 14 28  
100 Jolie Knippenberg Speedy 87 131 12 10 22  
100 Amber Gerits Piochy 87 133 10 11 21  
100 Ankie Vos Piochy 87 135.5 8 9 17 brons
100 Jaylee Verbruggen Dazzle 3e 136 6 11 17 zilver
100 Lotte Brouwers Dazzle 2e 137 4 26 30  
100 Kyra Steinbusch Dazzle 1e 141.5 2 7 9 goud
300 Emma Cremers Merrydown Carmen 87 127 8 nvt    
300 Felien Jongmans Emely 87 133 6 8 14 zilver
300 Leah van Bree Luckyboy 87 133.5 4 nvt    
300 Kyvara de Waal Plopje 1e 134 2 3 5 goud
500 Kyona Heijnen Wisper 5 180.5 12 nvt    
500 Abby van Bree Little Miss Luck Duck 5 189 10 nvt    
500 Shania Bemelmans Et 5 192 8 6 14 brons
500 Guusje Stevens Diego 5 194.5 6 12 18  
500 Isa Sambon flame 5 195.5 4 6 10 zilver
500 Dyanne Caubo Centino 1e 207 2 4 6 goud
700 sanne geilenkirchen fuego 5 1921 1842 nvt    
700 Devenja Mesters Moon 5 1928 1846 nvt    
700 Kelly Cempel Valencia 1e 1935 1852 nvt    
700 Melissa Timmermans Balou 5 1942 1900 nvt    
700                
900 Jennifer van Bree Dynemite 1e 213.5 1914 6 8 zilver
900 Johny Nowakowski Sandro 23a 200 1921 3 7 goud
400 Dylinda de Jong Piochy 5 165.5 14 10 24  
400 Gwen Aelmans Mojito 5 173 12 13 25  
400 Maud Moorer Tomboy 5 174 10 20 30  
400 Nina Goessens Mojito 5 180.5 6 5 11 brons
400 Shirley Bremen Tomboy 2e 181.5 4 6 10 goud
400 Scott Aelmans Beachboy 1e 183.5 2 9 11 zilver
400 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 5 179.5 8 7 15  
 
geen 3 wedstrijden gereden geen Algemeen Klassement
       
Alg. Klass. punten
   

Aan de Finale mag iedereen deelnemen voor de dagprijzen, voor het algemeen klassement dient men 3 wedstrijden gereden te hebben voor de Extra prijzen ( nvt betekend geen 3 wedstrijden verreden)

99
Klassements punten per maand
  subt 3w febr jan dec nov okt sept
100 Ester Coppens Juanes 6 2          
100 Kyra Steinbusch Dazzle 7 7          
100 Lisa Vusscher Carouschka 8       4    
100 Ankie Vos golden light 9 3          
100 Bo Voragen Speedy 10 1          
100 Jolie Knippenberg golden light 10 2          
100 Amber Gerits Piochy 11 8          
100 Eli Brandsma Piochy 11 5          
100 Jaylee Verbruggen Dazzle 11 3          
100 Lieve Brandsma Speedy 12 4          
100 Gaya van Dort Piochy 14 4          
100 Lotte Brouwers Carouska 26 9          
100 Emma Gurian Juanes 113 6          
100 Abby Rietra Speedy 119   13        
100 Jolijn Marx Speedy 210   10        
300 Kyvara de Waal Plopje 3       1    
300 Lynn Hollands Jumbo 4 1          
300 Felien Jongmans Black Beauty 8       3    
300 cody de schrijver houdini 107         4  
300 Cody Schrijver Killy 203         3  
400 Nina Goessens Mojito 5 1          
400 Shirley Bremen Tomboy 6 3          
400 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 7 4          
400 Scott Aelmans Beachboy 9   6        
400 Shania Beachboy 9         1  
400 Dylinda de Jong Piochy 10   5        
400 Gwen Aelmans Mojito 13 2          
400 Jolie Baerveld Beachboy 13     5      
400 Tygo Dols Zipper 13 5          
400 Maud Moorer Carouschka 20   7        
500 Dyanne Caubo Centino 4 1          
500 Roxanne Caubo Boy 4       2    
500 Isa Sambon Flame 6 2          
500 Shania Bemelmans Et 6       1    
500 Gebin Meels Shine 10       5    
500 ivy de schrijver Houdini 10         7  
500 Guusje Stevens Diego 12 3          
500 Isa Hollands Mabiline Floran 12 5          
500 Shania Be Happy 13 4          
500 Kasia Ronda Sav 15       3    
500 Fiene Nafzger Linka 111         4  
500 Imke Stassen Disney 112         9  
500 Nina Gijsel Bella 113     8    
500 Imke Stassen Dreamboy 117         8  
500 Kasia Ronda Bonny 202       2    
500 Rowana Ploum Golden Age 202       2    
500 Veerle van Hof Koning Jip 202     2      
500 Britt Steins Dummy 203     3      
500 Elise Broeren Fanny 206         6  
500 Pien van de Linden Chocotof 208           8
600 Yanniek Bos Palermo vd Beekerheide 201     1      
700 Kelly Cempel Valencia 103 1          
700 Sanne Geilenkirchen Fuego 103 2          
700 Devenja Mesters Moon 107 3          
700 Adinda Dolmans Olivia 201       1    
700 Charon Vaessen Beauvoir 203   3        
700 Lisanne Caubo Boy 203       3    
700 Sanya Drinjacovic IL Nero 203     3      
800 Gina Heijnen Ilyano 103         2  
800 Dianne Rea Cordus 201         1  
800 Sophie vd Walle Havanna 201     1      
800 Fleur vd Walle Havanna 202     2      
800 gaby habets avanti 202           2
800 Shundeen vd Heijden IL Nero 203     3      
800 sanne geilenkirchen fuego 204     4      
800 Cézanne Hekkert Capri 205     5      
800 Giliane Marbaise Lotje 206     6      
900 Johny Nowakowski Sandro 3 1          
900 Jennifer van Bree Dynemite 6 2          
900 Jannelle Wackers Guilty by Gucci 201           1
900 Loek Wetsels Amora 201         1  

Puntentelling gelijk voorgaande jaren:

De winnaar krijgt 1 punt, nr 2 - 2 punten, nr 3 - 3 punten enz bij de finale dubbele punten deelnemer met de minste punten is winnaar in zijn / haar groep. Bij gelijk aantal punten is de uitslag van de Finale doorslaggevend.

Tijdens de Finale zijn er dagprijzen, en voor het algemeen klassement dient men minimaal 3 wedstrijden plus de Finale te rijden. Hiervoor zijn er medailles en mooie extra prijzen te winnen

De deelnemers met >100 punten hebben 1 wedstrijd gemist, met >200 hebben 2 wedstrijden gemist.

Inschrijven voor 17 maart 2018

Op onze Kampioenen avond huldigen wij ook onze kersverse Limburgse Kampioene Shania met Be Happy & Be ET vanaf 20.30u Powered by Manege Vaesrade 

Inschrijfgelden kan men overmaken per bank abn nl69abna0454.3137.56 

Eigen paarden € 8,- Manege pony's € 10,- leden € 2,- korting (op de dag zelf € 10.00 + MP € 2,- )

Uitslagen 24 febr 2018

2 201 Amber Gerits Piochy 87 127.5 1755
3 202 Kyra Steinbusch Dazzle 87 128 1750
4 203 Ankie Vos golden light 87 136 1805
5 204 Ester Coppens Juanes 1 136.5 1e
11 105 Lotte Brouwers Carouska 87 118 1807
12 106 Lieve Brandsma Speedy 87 135 1814
14 102 Eli Brandsma Piochy 87 131.5 1821
15 107 Jaylee Verbruggen Dazzle 87 136 1828
16 104 Jolie Knippenberg golden light 2 136.5 2e
17 302 Lynn Hollands Jumbo 1 142..5 1e
18 101 Bo Voragen Speedy 1 144 1e
19 103 Emma Gurian Juanes 87 130 1852
20 108 Gaya van Dort Piochy 87 135 1907
 
Schrijf nu al in voor de Finale
      1946 1914
 
24 maart a.s.
 
tot 17 maart inschrijven
  1952 1921
21 401 Gwen Aelmans Mojito 3 191 2e
22 402 Shirley Bremen Tomboy 3 189 1935
24 404 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 3 186.5 1942
25 405 Tygo Dols Zipper 3 180.5 1946
26 407 Nina Goessens Mojito 3 196 1e
30 500 Shania Be Happy 3 188 1958
31 500 Dyanne Caubo Centino 3 205 1e
32 500 Isa Hollands Mabiline Floran 3 178 2014
33 504 Isa Sambon Flame 3 197.5 2e
34 506 Guusje Stevens Diego 3 190.5 2028
42 702 Sanne Geilenkirchen Fuego 3 196 2034
43 703 Devenja Mesters Moon 3 179.5 2041
48
Finale kan indereen rijden voor de dagprijzen
         
49
ALg. Klassement is voor degene wekle 3 wedstrijden gereden hebben + de Finale
         
61 901 Jennifer van Bree Dynemite 23a 208 2047
62 902 Johny Nowakowski Sandro 23a 207.5 1e
69 704 Kelly Cempel Valencia 3 201 1e

ONDERSTAAND is het Algemeen Klassement opgemaakt t.m jan2018

De beste 3 resultaten tellen, de Finale telt dubbel inschrijven voor de Finale tot 17 maart 2018

99
Klassements punten per maand
  subt febr jan dec nov okt sept
100 Abby Rietra Speedy     13        
100 Abby Rietra Speedy             6
100 Amber Piochy       2      
100 Amber Gerits Piochy     1        
100 Ankie Vos golden light     4        
100 Ankie Vos golden light       5      
100 Ankie Vos golden light           2  
100 Ankie Vos golden light             4
100 Ankie Vos golden light 127       6    
100 Anna Schnell Speedy           7  
100 Bo Voragen Dazzle 137       1    
100 Bo Voragen golden light     8        
100 Eli Bransma Juanes           1  
100 Eli Bransma Juanes             5
100 Emma Gurian Juanes     7        
100 Ester Coppens Carouschka     9        
100 Ester Coppens Juanes       6      
100 Ester Coppers dazzle           3  
100 Ester Coppers dazzle             1
100 Ester Coppers dazzle 134       3    
100 Felien Jongmans Black Beauty             4
100 Gaya van Dort Dazzle     5        
100 Gaya van Dort Dazzle       5      
100 Jaylee Verbruggen Dazzle     5        
100 Jaylee Verbruggen Dazzle       3      
100 Jolie Knippenberg golden light 135       2    
100 Jolie Knippenberg golden light     11        
100 Jolie Knippenberg golden light       7      
100 Jolie Knippenberg golden light           6  
100 Jolijn Marx Speedy     10        
100 Kyra Steinbusch Dazzle     2        
100 Kyra Steinbusch Dazzle       4      
100 Kyra Steinbusch Dazzle           4  
100 Kyra Steinbusch Dazzle             2
100 Kyra Steinbusch Dazzle 134       3    
100 Lieve Bransma Speedy           5  
100 Lieve Bransma Speedy             3
100 Lisa Vusscher Carouschka 133       4    
100 Lisa Vusscher Juanes     3        
100 Lisa Vusscher Juanes       1
100 Lotte Brouwers Carouschka 131       5    
100 Lotte Brouwers Carouska     12        
300 cody de schrijver houdini           4  
300 cody de schrijver houdini             3
300 Cody Schrijver Killy           3  
300 Felien Jongmans Black Beauty 127       3    
300 Felien Jongmans Black Beauty           2  
300 Kyvara de Waal Plopje 140       1    
300 Kyvara de Waal Plopje     1        
300 Kyvara de Waal Plopje       1      
300 Kyvara de Waal Plopje           2  
300 Kyvara de Waal Plopje             1
300 Kyvara de Waal Plopje 87            
300 Lynn Hollands Jumbo 131       2    
300 Lynn Hollands Jumbo           1  
300 Lynn Hollands Jumbo             2
400 Dylinda de Jong Piochy     5        
400 Dylinda de Jong Piochy       4      
400 Dylinda de Jong Piochy           3  
400 Dylinda de Jong Piochy             3
400 Dylinda de Jong Piochy 3            
400 Dylinda de Jong Piochy 182.5       6    
400 Gwen Aelmans Tomboy     5        
400 Gwen Aelmans Black Beauty             6
400 Jolie Baerveld Beachboy       5      
400 Jolie Baerveld Beachboy           6  
400 Jolie Baerveld Beachboy 191       2    
400 Maud Moorer Carouschka     7        
400 Maud Moorer Juanes       6      
400 Maud Moorer Tomboy 3 2133 2100        
400 Maud Moorer Carouschka 180.5       7    
400 Nina Goessens Mojito     3        
400 Nina Goessens Mojito       1      
400 Nina Goessens Mojito           3  
400 Nina Goessens Mojito             4
400 Nina Goessens Mojito 184       5    
400 Rocca Roberts
AJ's Vita Nova
    1        
400 Rocca Roberts
AJ's Vita Nova
      3      
400 Rocca Roberts AJ Nova           4  
400 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 186.5       3    
400 Scott Aelmans Beachboy     6        
400 Scott Aelmans Beachboy       2      
400 Scott Aelmans Beachboy             1
400 Shania Beachboy           1  
400 Shania Beachboy             7
400 Shania Beachboy 201       1    
400 Shirley Bremen Tomboy     2        
400 Shirley Bremen Tomboy           2  
400 Shirley Bremen Tomboy             2
400 Shirley Bremen Tomboy 186.5       3    
400 Tygo Dols Zipper     4        
400 Tygo Dols Zipper           5  
400 Tygo Dols Zipper             5
400 Tygo Dols Zipper 185       4    
500 Britt Steins Dummy       3      
500 Dyanea Caubo Centino             2
500 Dyanne Caubo Centino 206.5       2    
500 Dyanne Caubo Centino       1      
500 Dyanne Caubo Centino           3  
500 Elise Broeren Fanny           6  
500 Fiene Nafzger Linka           4  
500 Fiene Nafzger9 Linka       7      
500 Gebin Meels Shine 182       5    
500 Gebin Meels Verdi     1        
500 Gebin Meels Verdi       4      
500 Guusje Stevens Diego 186.5       4    
500 Guusje Stevens Diego     5        
500 Imke Stassen Disney           9  
500 Imke Stassen Dreamboy           8  
500 Imke Stassen Dreamboy             9
500 Imke Stassen Disney             7
500 Isa Hollands Mabiline Floran 195.5       3    
500 Isa Hollands Mabiline Floran             4
500 Isa Sambon Flame     2        
500 Isa Sambon Flame       2      
500 Isa Zambon Flame 187       4    
500 ivy de schrijver Houdini           7  
500 ivy de schrijver royal dream             3
500 Kasia Ronda Sav 192.5       3    
500 Kasia Ronda Bonny 201.5       2    
500 Kasia Ronda Sav     6        
500 Kasia Ronda Sav       9      
500 Kasia Ronda Sav             6
500 Nina Gijsel Bella       8    
500 Nina Gijsel Bella           5  
500 Pien van de Linden Chocotof             8
500 Rowana Ploum Golden Age 198.5       2    
500 Roxanne Caubo Boy 196.5       2    
500 Roxanne Caubo Boy           1  
500 Roxanne Caubo Boy             1
500 Shania Happy     4        
500 Shania Happy       5      
500 Shania Bemelmans Et 208.5       1    
500 Shania Bemelmans Et     3        
500 Shania Bemelmans Et       6      
500 Shania Bemelmans Et           2  
500 Shania Bemelmans Et             5
500 Shania Bemelmans Et 3            
500 Veerle van Hof Koning Jip       2      
600 Yanniek Bos
Palermo vd Beekerheide
      1      
700 Adinda Dolmans Olivia 203       1    
700 Charon Vaessen Beauvoir     3        
700 Devenja Mesters Moon     4        
700 Kelly Cempel Valencia     2        
700 Kelly Cempel Valencia 3 2126 2053        
700 Lisanne Caubo Boy 188.5       3    
700 Sanne Geilenkirchen Fuego     1        
700 Sanya Drinjacovic IL Nero       3      
800 Cézanne Hekkert Capri       5      
800 Dianne Rea Cordus           1  
800 Fleur vd Walle Havanna       2      
800 gaby habets avanti             2
800 Giliane Marbaise Lotje       6      
800 Gina Heijnen Ilyano           2  
800 Gina Heijnen Ilyano             1
800 sanne geilenkirchen fuego       4      
800 Shundeen vd Heijden IL Nero       3      
800 Sophie vd Walle Havanna       1      
900 Jannelle Wackers Guilty by Gucci             1
900 Jennifer van Bree Dynemite     2        
900 Jennifer van Bree Dynemite       2      
900 Johny Nowakowski Sandro     2        
900 Johny Nowakowski Sandro       1    
900 Loek Wetsels Amora           1  

 

Fair Play met inschrijven, wij openen de inschrijving pas nadat onze wedstrijd verreden is, hierbij hebben de deelnemers van de afgelopen wedstrijd voorkeur met inschrijven. De duurzame deelnemer gaat voor, WEL GELDT dat de duurzame deelnemer snel dient in te schrijven, de inschrijving is pas DEFINITIEF als jou inschrijfgeld is overgemaakt.

Wij maken graag tijdig een inschatting van deelnemers, a.h.v. de inschrijvingen dienen wij juryleden in te plannen en de benodigde tijd met vrijwilligers

Uitslagen 27 januari 2018

2e 100 Kyra Steinbusch Dazzle 133.5
  100 Ankie Vos golden light 129.5
  100 Lisa Vusscher Juanes 131.5
  100 Abby Rietra Speedy 116.5
1e 100 Amber Gerits Piochy 135
  100 Ester Coppens Carouschka 124
2e 200 Jaylee Verbruggen Dazzle 128
  200 Bo Voragen golden light 126
  200 Emma Gurian Juanes 126.5
  200 Jolijn Marx Speedy 124
  200 Gaya van Dort Dazzle 127
1e 200 Jolie Knippenberg golden light 129
  200 Linus Hester Juanes 0
  200 Charia Hester Speedy 0
  200 Lotte Brouwers Carouska 121
1e 300 Kyvara de Waal Plopje 140.5
2e 400 Shirley Bremen Tomboy 199
  400 Scott Aelmans Beachboy 178
  400
Volgende wedstrijd 24 februari a.s. zaterdag avond
   
  400 Tygo Dols Zipper 190
  400 Nina Goessens Mojito 191
  400 Dylinda de Jong Piochy 189
  400 Maud Moorer Carouschka 177.5
1e 400 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 200
  400 Gwen Aelmans Tomboy 189
  500 Shania Happy 196.5
2e 504 Isa Sambon Flame 199.5
1e 505 Gebin Meels Verdi 203
  506 Guusje Stevens Diego 186
  508 Shania Bemelmans Et 197.5
  509 Kasia Ronda Sav 185
  701 Charon Vaessen Beauvoir 195
1e 702 Sanne Geilenkirchen Fuego 204.5
  703 Devenja Mesters Moon 175.5
  704 Kelly Cempel Valencia 201
  901 Jennifer van Bree Dynemite 235
1e 902 Johny Nowakowski Sandro 237.5
   
Finale op 31 maart 2018 zaterdag avond
   

Volgende wedstrijd zaterdag 24 februari 2018 & FINALE 31 maart 2018

Onderstaande de uitslagen van 30 dec. 2017 

  100 Jolie Knippenberg golden light 125
  100 Gaya van Dort Dazzle 127
  100 Jaylee Verbruggen Dazzle 133
1e 100 Amber Piochy 135
  200 Ester Coppens Juanes 126
  200 Ankie Vos golden light 127
  200 Kyra Steinbusch Dazzle 130
1e 200 Lisa Vusscher Juanes 136
1e 300 Kyvara de Waal Plopje 143
27e jan. volgende wedstrijd
in hetkader van Carnaval
 
         
  400 Maud Moorer Juanes 177.5
  400 Jolie Baerveld Beachboy 188.5
  400 Dylinda de Jong Piochy 191.5
  400 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 192
2e 400 Scott Aelmans Beachboy 195.5
1e 400 Nina Goessens Mojito 200
15
Volgende wedstrijd gekostumeerd op 27 januari 2018
     
  500 Kasia Ronda Sav 175
  500 Nina Gijsel Bella 181.5
  500 Fiene Nafzger9 Linka 194.5
  500 Shania Bemelmans Et 196.5
  500 Shania Happy 197.5
  500 Gebin Meels Verdi 201
3e 500 Britt Steins Dummy 201.5
2e 500 Isa Sambon Flame 210
1e 500 Dyanne Caubo Centino 214.5
  700 Sanya Drinjacovic IL Nero 191.5
  700 Veerle van Hof Koning Jip 204.5
1e 700 Yanniek Bos Palermo vd Beekerheide 211.5
  800 Giliane Marbaise Lotje 168
  800 Cézanne Hekkert Capri 183.5
  800 sanne geilenkirchen fuego 192
  800 Shundeen vd Heijden IL Nero 196.5
2e 800 Fleur vd Walle Havanna 224
1e 800 Sophie vd Walle Havanna 226.5
1e 900 Johny Nowakowski Sandro 216
  900 Jennifer van Bree Dynemite 205.5
volgende wedstrijd 27 januari gekostumeerd dressuur
       

 

Hieronder de uitslagen van 18 november j.l.

0     deelnemer pony/paard proef
3   100 Lotte Brouwers Carouschka 131
9   100 Lisa Vusscher Carouschka 133
6   100 Jolie Knippenberg golden light 135
7   100 Bo Voragen Dazzle 137
1   200 Ankie Vos golden light 127
2   200 Kyra Steinbusch Dazzle 134
11   200 Ester Coppers dazzle 134
10   300 Felien Jongmans Black Beauty 127
8   300 Lynn Hollands Jumbo 131
4   300 Kyvara de Waal Plopje 140
21   700 Maud Moorer Carouschka 180.5
22   700 Dylinda de Jong Piochy 182.5
23   700 Nina Goessens Mojito 184
24   700 Tygo Dols Zipper 185
25   700 Shirley Bremen Tomboy 186.5
26   700 Rocca Roberts AJ's Vita Nova 186.5
27   700 Jolie Baerveld Beachboy 191
28   700 Shania Beachboy 201
29 11 500 Guusje Stevens Diego 186.5
30 11 500 Isa Hollands Mabiline Floran 195.5
31 12 500 Dyanne Caubo Centino 206.5
32 10 500 Shania Bemelmans Et 208.5
33 14 500 Gebin Meels Shine 182
34 14 500 Isa Zambon Flame 187
35 14 500 Kasia Ronda Sav 192.5
36 17 500 Roxanne Caubo Boy 196.5
37 14 500 Kasia Ronda Bonny 201.5
38 18 500 Adinda Dolmans Olivia 203
39 18 500 Lisanne Caubo Boy 188.5
40 18 500 Rowana Ploum Golden Age 198.5


Uitslagen 28 opktober 2017 @ Manege Caesrade volgende wedstrijd zaterdag 18 november a.s.

0 190 500 Imke Stassen Disney 10  
1 192 500 Imke Stassen Dreamboy 9  
2 194 500 ivy de schrijver Houdini 12  
3 198 500 Elise Broeren Fanny 9  
4 201 500 Nina Gijsel Bella 15  
5 206 500 Isa Sambon Flame 14  
6 207 500 Fiene Nafzger Linka 9  
7 208 500 Dyanne Caubo Centino 12 2
8 209 500 Shania Bemelmans Et 9 1
9 217 500 Roxanne Caubo Boy 17 1
10  
late inschrijvers
 
zetten programma op de kop
   
11 127.5 100 Charia Hester Speedy 87  
12 127.5 100 Linus Hester Dazzle 87  
12 127.5 100 Anna Schnell Speedy 87  
13 128.5 100 Jolie Knippenberg golden light 87 1
14 132.5 200 Lieve Bransma Speedy 87  
15 133 200 Kyra Steinbusch Dazzle 87  
16 133.5 200 Ester Coppers dazzle 87  
17 134.5 200 Ankie Vos golden light 87 2
18 135 200 Eli Bransma Juanes 87 1
19 127 300 cody de schrijver houdini 87  
20 133 300 Cody Schrijver Killy 87  
21 138 300 Kyvara de Waal Plopje 87 2
22 138 300 Felien Jongmans Black Beauty 87 2
23 140.5 300 Lynn Hollands Jumbo 87 1
31 172 700 Gwen Aelmans Black Beauty 3  
32 178.5 700 Jolie Baerveld Beachboy 3  
33 184.5 700 Tygo Dols Zipper 3  
34 185.5 700 Rocca Roberts AJ Nova 3  
35 187 700 Scott Aelmans Beachboy 3  
36 188.5 700 Dylinda de Jong Piochy 3 3
37 188.5 700 Nina Goessens Mojito 3 3
38 192 700 Shirley Bremen Tomboy 3 2
39 194 700 Shania Beachboy 3 1
81 189 800 Gina Heijnen Ilyano 3 1
82 205.5 500 Dianne Rea Cordus 3  
83 187.5 900 Loek Wetsels Amora 7  

Late inschrijvers zetten programma op zijn kop! Schrijf de volgende x tijdig in we hebben nu nog 1 jurylisd kunnen contacteren was dit NIET gelukt hadden de 7 late inschrijvers niet kunnen meedoen. Hopende op u begrip voor het gewijzigde tijdschema OF DIT TIJDSCHEMA MAAR EVEN WEGLATEN,  voor het geval er nog 5 meer mee willen doen

Tijden komen a.s. donderdag 

Hieronder de uitslagen van 16 september 2017

  121 100 Abby Rietra Speedy 87
  127 100 Eli Bransma Juanes 87
  128 100 Felien Jongmans Black Beauty 87
  128 100 Ankie Vos golden light 87
  131 100 Lieve Bransma Speedy 87
2e prijs 136 100 Kyra Steinbusch Dazzle 87
1e prijs 141 100 Ester Coppers dazzle 87
  128 300 cody de schrijver houdini 87
  131 300 Lynn Hollands Jumbo 87
1e prijs 134 300 Kyvara de Waal Plopje 87
  176.5 500 Imke Stassen Dreamboy 3
  184 500 Pien van de Linden Chocotof 3
  190.5 500 Imke Stassen Disney 3
  194 500 Kasia Ronda Sav 3
  195.5 500 Shania Bemelmans Et 3
  196 500 Isa Hollands Mabiline Floran 3
  198 500 ivy de schrijver royal dream 3
2e prijs 200.5 500 Dyanea Caubo Centino 3
2e prijs 200.5 500 Roxanne Caubo Boy 3
1e prijs 210 600 Yanniek Bos Palermo vd Beekerheide L1
  183.5 700 Shania Beachboy 3
  184 700 Gwen Aelmans Black Beauty 3
  184 700 Tygo Dols Zipper 3
  187 700 Nina Goessens Mojito 3
  187.5 700 Dylinda de Jong Piochy 3
2e prijs 191 700 Shirley Bremen Tomboy 3
1e prijs 196.5 700 Scott Aelmans Beachboy 3
  184 800 gaby habets avanti 3
1e prijs 190.5 800 Gina Heijnen Ilyano 3
1e prijs 197 900 Jannelle Wackers Guilty by Gucci 11
  0 999 vOLGENDE WEDSTRIJD 28 OKTOBER ZATERDAG
  16 september alweer de 1e van onze wintercompetitie 1 Inschrijfgeld eigen paard/pon manege pony
8,- ............. €10,-
  tijdschema onder voor behoud 2
per bank abn nl69abna0454.3137.56 op de wedstrijddag + € 2,-
   
  17.00u 71
aanvang klasse b zonder galop
   
  aansl 72
aanvang manege pony's zonder galop
   
  aansl 73 aanvang pony's met galop    
  aansl 74 aanvang paarde met galop    

 

 Uitslagen 24 & 25 juni 2017 Outdoor Nuth

2 Fasen Special, CDE- Klasse M - art. 274.5.f          
1   Dahné Starink Cyenda Omhg 0 42,04 0 29,8
2   Sterre Van Klaveren Princeton Van De Beekerheide 0 39,52 0 30
3   Nica Rea Kapital van Orchid's 0 41,54 0 30,8
4   Erona Asllani Kantje's Gento 0 41,68 0 31,8
2 Fasen Special CDE-Pony Klasse Z/ZZ - art. 274.5.f        
1   Cheyenne Meijers Special Lady 0 42,95 0 35,7
2 Fasen Special CDE Klasse M - art. 274.5.f        
1   Max Toebosch Cap Nord d'Hyrencourt 0 70,85 0 37,8
2   Erona Asllani Kantje's Gento 4 73,05 0 38,9
3   Dahné Starink Cyenda Omhg 4 68,92 0 40,3
2 Fasen Special AB Klasse L - art. 274.5.f        
1   Cas Van Neer Daisy 0 38,3 0 28,3
2 Fasen Special C- Klasse L - art. 274.5.f        
1   Sterre Urlings Dreamboy 0 43,49 0 29,5
2 Fasen Special D- Klasse L - art. 274.5.f        
1   Rens Bogers Bonjour l'amour 0 43,51 0 28,6
2   Hans Pagan Aäron Alpha 0 40,56 0 29,1
3   Danisha Maessen Little miss Charlotte 0 39,6 0 31,9
4   Loyd Kelleners Cailin Foss 0 45,07 0 32,1
Rijstijl AB- Klasse B met barrage - art. 280 lid 5c        
1   Noa Fransen Burberry 0 66,5 0 75,5
2   Shania Bemelmans Be Happy 0 81 4 78,5
Rijstijl C- Klasse B met barrage - art. 280 lid 5c        
1   Bregje Stam Miss perfection 0 80 0 82,5
2   Imke Pagan Bas Van De Visserij 0 73,5 0 78
Rijstijl DE- Klasse B met barrage - art. 280 lid 5c        
1   Selina Duckers Beauty 0 80 0 80
2   Imke Pagan Noélle 0 71 0 73,5
2 Fasen Special AB- Klasse B - art. 274.5.f        
1   Shania Bemelmans Be Happy 0 45,09 0 30,3
2   Emily Weber EGS Storm 0 48,44 0 32,3
2 Fasen Special C- Klasse B - art. 274.5.f        
1   Noa Fransen Angel 0 41,04 0 25,3
2   Imke Pagan Bas Van De Visserij 0 38,59 0 28,4
2 Fasen Special DE- Klasse B - art. 274.5.f        
1   Imke Pagan Noélle 0 38,24 0 28
2   Noa Moss Twister 0 43,95 0 37,1
2 Fasen Special, CDE- Klasse M - art. 274.5.f        
1 719052CS Dahné Starink Cyenda Omhg 0 42,04 0 29,8
2 787511PK Sterre Van Klaveren Princeton Van De Beekerheide 0 39,52 0 30
3 750111KR Nica Rea Kapital van Orchid's 0 41,54 0 30,8
4 721317KA Erona Asllani Kantje's Gento 0 41,68 0 31,8
2 Fasen Special CDE-Pony Klasse Z/ZZ - art. 274.5.f        
1 750075SM Cheyenne Meijers Special Lady 0 42,95 0 35,7
2 Fasen Special CDE Klasse M - art. 274.5.f        
1 720557CT Max Toebosch Cap Nord d'Hyrencourt 0 70,85 0 37,8
2 721317KA Erona Asllani Kantje's Gento 4 73,05 0 38,9
3 719052CS Dahné Starink Cyenda Omhg 4 68,92 0 40,3
2 manches CDE Klasse Z/ZZ op tijd - art. 273.3.c        
1 750075SM Cheyenne Meijers Special Lady 0 76,2 0 47,7
Één ronde+winn.ronde AB- Klasse L        
1 736537DN Cas Van Neer Daisy 0 69,38 0 34,5
  Rubriek 37 Klasse AB-B Selectie      
1e   Evie Eussen Bowie van Ravensbos 204
2e   Giullia Weber Champion 183
  Rubriek 36 Klasse C-B Selectie      
1e   Joy Smeets L’or Du Centenaire 209
2e   Loyd Smeets L’or Du Centenaire 200
  Rubriek 35 Klasse DE-B Selectie      
1e   Rowena Weggelaar Navarone van de Beekerheide 223
2e   Xanthe Dani?lse Iscar 208
2e   Kyra Rijnders Royal Binck 207
  Rubriek 32 Klasse CDE-M1/M2 Selectie      
1e   Sjoerd Delissen Givernin 214
2e   Joyce Meerts Respador 202
  Rubriek 31 Klasse CDE-Z/ZZ Selectie      
1e   Ruth Dirks   220.5
  Rubriek 33 Klasse DE/L2 Selectie      
2e   Demi Feijs I d 200.5
1e   nijs isabeau jules 201
  Rubriek 39 Klasse ABC/L2 Selectie      
1e   Hanne Vangeneugden Centannial Lorenzo 191
2e   Esmee Warlich Heirhofs Paulien 188
  Rubriek 38 Klasse ABC/L1 Selectie      
6   Noa van der Leeuw Polly 207
5   Lea Eidams Bloemkamps's Lavendel 185
  Rubriek 34 Klasse DE-L1 Selectie      
9   Lois Willems Donster 225
8   Floria Mol Starflash 219
11   Sanja Janssen Bink 204
0 Rubriek 43 Bixie klasse B1      
16   Shalina Van de Ven Jumping Bennie 107
17   Kyvara de Waal Plopje 80
  Rubriek 35 Impuls PP      
20   Sarah Jongepier Ganyke sl 203.5
18   Johnny van Bree Beauvoir 196.5


Dressuurtraingen van:

Romy Bemelmans  voor de hoogste score in de klasse B gewonnen door Rowena Weggelaar

Raphael Heiligers in M/Z/ZZ voor de hoogste score in de klasse M en hoger Sjoerd Delissen

Mirjam Kuiper klasse L voor de hogste score in de pony klasse Lois Willems

Uitleg 2 parcoursen springen

Inschrijven kan nog tot 22 juni a.s.

Springen zijn voor alle combinaties 2 rubrieken te verrijden ( met extra prijzenpot algemeen klassement)   Behalve de klasse BB alle rubriekn springen zijn op zaterdag. Aanvang omstreeks 9.00 uur

UITLEG in het kort:

- Het 1e parcours/ rubriek  gaat over 2 - fase, ( 1e fase =/- 7 hindernissen, 2e fase +/- 6 hindernissen op tijd) max. 13 hindernissen klaar

- Het 2e parcours/ rubriek gaat over 2 rondes, (1e ronde +/- 10 hindernissen, 2e parcours = barrage +/- 6 hindernissen op tijd)

Bij de stijl rubrieken gaat het juist andersom, deze worden beoordeeld door Robbert Ehrens

Normaal betaald men per  rubriek € 8,-  x 2 = € 16, (en kan men 2 prijzen winnen) bij ons € 15,- en € 1,- ook 16,- voor 2 rubrieken mits voor 15 juni ingeschreven en betaald

KAMPIOENSCHAPS FORMULE, elke pony springt ongeveer 29 hindernissen over 3 omlopen gelijk het RK in Sevenum dit jaar.

Met 1 groot verschil bij ons kan men 3  maal een 1e prijs winnen ivm ons Jubileum

Er 3 prijzen te winnen:

- je kan de 1e rubriek prijs maken ( sportprijzen en erelinten)

- je kan de 2e rubriek prijs maken ( waardebonnen en erelinten)

- over beide rubrieken wordt een algemeen klassement opgemaakt, hiervoor zijn extra mooie prijzen, deze prijzen kan iedere deelnemer persoonlijk uitkiezen op 24 juni om 19.00u. ( kan men niet kan men de volgende dag/ of de week erna de prijs komen uitzoeken) 1 nadeel de mooiste prijzen zijn misschien al weg.

Uitzoeken van de prijzen gaat als volgt, de 1e prijswinnaars komen als 1e uitzoeken, van de laagste Cat.& klasse en zo omhoog, vervolgens de 2e prijswinnaars, en dan de 3e prijswinnaars. 

Prijzen die oa. ter beschikking worden gesteld zijn, Dekens van Bucas, QHP, Harry Horse, Hoofdstellen & luxe Halsters van Kieffer, Rijbroek van Montar, Rijhelm van Uvex, enz

Heb je nog vragen mail 24062017br@gmail.com

25 juni 2017 vanaf +/- 12 uur

Dressuur en Bixie allen 1 rubriek behoudens het felixibel starten, ook hier alles inschrijven en betalen via ideal aanvang omstreeks 12.00 u behoudens de Z/ZZ klasse omstreekls 11.00 uur

Per ring wordt bij het hoogste percentage een privé training als extra prijs gegeven door"

Ring 1 Raphael Heiligers

Ring 2 Mirjam Kuiper

Ring 3 Romy Bemelmans

Dank aan onze sponsoren voo het beschikbaar stellen van deze prijzen.

Wij kijken uit naar ons Zomerconcours, neem alvast een kijkje en Reserveer de datum

Uitslagen van de FINALE ZONDAG 26 maart 2017 UITSLAGEN hieronder

starttijd 26 maart nr deelnemer paard / pony alg klassem Competitie punten
1206 172 106 Maud Moorer V Caroesca 7 13en14is27
1213 175 101 Dewi Linsen Vitano 6 11en12is23
1220 177 106 Gwen Aelmans Black Beauty 4 11en10is15
1226 178 105 Scott Aelmans Golden Light 4 14en8is22
1232 187 109 Sienna Giannakos Vitano goud 3 en 6is 9
2e prijs 192 108 Nina Goessens Mojito brons 8en4is12
1e prijs 197 107 Shirley Bremen Tomboy zilver 8en2is10
1252 122 201 Abby Rietra speedy 10 200
1258 126 204 Bryla Juanes 9 200
1315 127 206 Anne Schnell Speedy 8 113
1322 130 213 Joy Elferink Juanes 7 5en14is19
1330 131 209 Rocca Roberts Vitano 6 14en12is36
1338 131 210 Julidé Boruta Anastasia Ombre 6 200
1345 131 211 KJki Hester Speedy 6 109
1352 133 202 Lieve Brandsma Dazzle 5 8en10is18
1356 133 205 Ankie Vos golden light 5 8en10is18
1400 133 208 Puk Extra piochy 5 13en10is23
1407 134 203 Eli Bransma Piochy 4 111
3e prijs 136 212 Kyra Steinbusch Dazzle brons 7en6is13
2e prijs 136 214 Imke Stassen Disney zilver 5en4is9
2e prijs 141 216 Dylinda de Jong Speedy goud 3en4is7
1e prijs 143 207 Jolie Baerveldt Dazzle zilver 7en2is9
1e prijs 147 215 Kyvara de Waal Plopje boud 3en2is5
prijzen groep 100 om 14.48u            
3e 185 300 Tygo Dols Zipper brons 9en6is15
1e 199.5 300 Shania Happy goud 4en2is6
2e 190 300 Shania Et zilver 3en5is7
1521 183 802 Julidé Boruta Prince B 11 300
1527 186 404 Isa Hollands V Jumbo 10 14en20is34
1535 188 803 shannon Smeets Esprit 9 10en18is28
1541 189 403 Sofie Romberg Silvester brons 12en16is28
1548 192 400 Imke Stassen Greetje zilver 8en14is22
1600 192 405 britt funke Shadow 6 111
1607 193.5 399 Priscilla Ligthart Prince B 5 200
1614 195.5 804 Frederique Verheij Kenia vdh Aerdehof 4  
3e 196 402 Frederique Verheij Beauty goud 5en6is11
2e 197 401 Sharon Kuypers Anastasia Ombre 2 206
1e 212 805 Kyra Reijnders Royal Bincky 1 103
1641 180.5 900 Kirsten Thimister Ventisco 5 300
1648 183.5 900 Loek Wetzels Coen goud 6en8is14
1655 198.5 900 Simone Snijder Heste 5 106
2e 205.5 900 Lotte Prevo Diva Utopia 5 201
1e 208 900 Lotte Prevo Djawiska 5 300

Kan je onverwacht niet meld je tijdig af dan kan evt nog een reserve starten, sinds kort werken wij ermee dat het inschrijfgeld vooraf betaald moet worden

  • de drempel tot afmelden wordt zo lager
  • wij jury leden boeken ruim op voorhand deze kunnen we niet afzeggen omdat er te veel mensen afmelden
  • er soms nog graag mensen willen inschrijven maar wij zitten vol ( deze wordt een startplaats ontnomen
  • navenant plannen wij mensen in en zo kunnen we nog meer op noemen

Daarom schrijf in als je ook wil komen doe dit op tijd voor onze planning maar ook om telleurstelling te voorkomen want er komt een moment dat de lijst vol is.

In de prijsuitreiking maken wij bewuste keuze in de verdeling, Paarden / pony's van onze stal rijden in een andere groep als paarden en pony's welke niet op onze manege staan zover dit mogelijk is, hiermee voorkomen wij dat mensen zeggen dat zal wel ............  Ook al zou dit niet nodig hoeven te zijn.

50 jaar Manege Vaesrade & PSV Nuth

Elke 5 jaar Jubileum in 2017 bijzonder jaar met 50 jaar Manege Vaesrade en LRV PC Nuth, we verwachten het een en ander zeker na de laaste 3 jubileum jaren.

Verbind de jeugd met de Springsport als Thema 24 & 25 juni 2017